Zamów wycenę

O nas

O nas - MAGTRANS

MAGTRANS to rodzinna firma ze 100% polskim kapitałem. 40 lat doświadczenia jest dla nas ważnym fundamentem. Rzetelność i uczciwość wobec klientów, partnerów i współpracowników idą w MAGTRANS w parze z otwartością na nowości i stałą gotowością do zmian.

Tworzymy zespół sprawdzonych, wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowanych w każdy proces logistyczny i transportowy. Elastyczność, solidność i terminowość to nasze zasady, które gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Każdego dnia na drogach całej Europy spotkać można nasze ciężarówki. Klientami MAGTRANS są głównie duże przedsiębiorstwa , reprezentujące takie branże jak:

Automotive
AGD
FMCG
Budownictwo
O nas - MAGTRANS

Jakość i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stopniowe rozszerzanie zakresu usług poza transport i spedycję. MAGTRANS zajmuje się również hurtową i detaliczną sprzedażą paliw płynnych. Od 2007 roku naszym partnerem jest koncern BP, którego logo znajduje się na pięciu należących do nas stacjach paliw.

Jesteśmy partnerem logistycznym dużych producentów węglowych. Prowadzimy jeden z największych Składów Opałowych w województwie świętokrzyskim.

Sukcesywnie rozwijamy się jako deweloper nieruchomości komercyjnych, realizując zarówno centra logistyczno – magazynowe jak i powierzchnie handlowe, przeznaczone dla wielu najemców.

1982
rok założenia
firmy magtrans
400
dostępnych jednostek
transportowych
500
zatrudnionych
pracowników

Czy wiesz, że…

Początki firmy MAGTRANS to rok 1982 . Zaczynaliśmy jako jednoosobowe przedsiębiorstwo z taborem – 1 szt. Star 28 w transporcie krajowym.

Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie – stale inwestujemy we flotę MAGTRANS oraz rozwój systemów IT. Kładziemy ogromny nacisk na kompetencje naszego zespołu – nasi pracownicy są największym kapitałem firmy. Rozbudowujemy nasze bazy transportowe oraz powierzchnie biurowe. W 2017 r. przenieśliśmy się do nowoczesnego biurowca Grupy Magtrans w Busku Zdroju, w 2018 r. otworzyliśmy oddział firmy w Warszawie.

W ciągu ostatnich lat, aż dziesięciokrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu dziennika Puls Biznesu „Gazele Biznesu” jako jedna z najbardziej rozwijających się firm w regionie świętokrzyskim. Dwukrotnie znaleźliśmy się w czołówce świętokrzyskich Diamentów Forbes.

Obecnie Grupa MAGTRANS zatrudnia prawie 500 pracowników. Rocznie obsługujemy około 60 000 zleceń transportowych, posiadamy ponad 250 własnych jednostek transportowych oraz 150 jednostek transportowych podwykonawców.

MAGTRANS

Główna Siedziba / Baza Transportowa

ul. Bohaterów Warszawy 116
28-100 Busko Zdrój

Potrzebujesz więcej
informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 370 46 00 /

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe

To pole jest wymagane
Wpisz adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

W trosce o jakość

ISO 9001:2015

Nadrzędnym celem naszej działalności jest dbałość
o satysfakcję klientów