Zamów wycenę

Certyfikaty i nagrody

Lata doświadczeń i zaangażowanie w prowadzoną działalność zaowocowały uzyskaniem przez Grupę MAGTRANS wielu nagród, wyróżnień i certyfikatów, związanych między innymi z systemem zarządzania jakością oraz prowadzeniem działalności spedycyjnej.

Najważniejsze nagrody i wyróżnienia

Certyfikat ISO 9001:2015 - MAGTRANS

Certyfikat ISO 9001:2015

Niezależna, akredytowana jednostka certyfikująca TUV Rheinland Polska sp. z o. o. uznała system zarządzania firmy Magtrans sp. z o.o. za zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:20015. Certyfikat jest potwierdzeniem, że nasz firma świadczy dla Państwa usługi tylko najwyższej jakości.

Gazele biznesu - MAGTRANS

Gazele biznesu

W ciągu ostatnich kilku lat , Grupa MAGTRANS aż dziesięciokrotnie znalazła się w zaszczytnym gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie świętokrzyskim otrzymując „Gazelę Biznesu” – wyróżnienie w rankingu dziennika Puls Biznesu.

Rankinkg Firm TSL - MAGTRANS

Rankinkg Firm TSL

W 2021 r. w 26 – tym rankingu firm TSL opublikowanym przez Dziennik Gazetę Prawną zajęliśmy, aż 12 miejsce w zestawieniu firm, których głównym rodzajem działalności jest transport drogowy i 16 miejsce w rankingu najdynamiczniej rozwijających się TSL w Polsce.

DYPLOM Top 1500 - MAGTRANS

DYPLOM Top 1500

DYPLOM Top 1500 Najefektywniej Zarządzanych Firm Logistycznych

W rankingu największych firm logistycznych Top 500 uplasowaliśmy się na pozycji 26/500. W badaniu prowadzonym ciągle od 2004 roku, oceniano rentowność, finansowanie, sprawność wykorzystania zasobów i płynność finansową firmy.

Certyfikat Wiarygodności - MAGTRANS

Certyfikat Wiarygodności

Creditreform Polska po analizie przeprowadzonej we wrześniu 2017 roku po raz kolejny już potwierdziła dobrą zdolność płatniczą MAGTRANS. Certyfikat Creditreform jest dokumentem potwierdzającym wiarogodność płatniczą i zdolność kredytową. Jest on wydawany firmom spełniającym szereg wymagań w zakresie utrzymywania ściśle określonych wartości , wskaźników ekonomicznych, a także relacji i struktury aktywów oraz kapitałów.

Złota Setka - MAGTRANS

Złota Setka

Złota Setka to lista 100 największych pod względem osiągniętych przychodów świętokrzyskich przedsiębiorstw. W 2018 roku znaleźliśmy się w tym rankingu już po raz kolejny.

Diamenty Forbes - MAGTRANS

Diamenty Forbes

W czołówce  rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość organizowanym przez Magazyn Forbes znaleźliśmy się w roku 2009 i 2016.

Certyfikat TFC Elite - MAGTRANS

Certyfikat TFC Elite

W grudniu 2018 r. MAGTRANS otrzymał Certyfikat TFC Elite , będący wyróżnieniem dla najlepszych firm spedycyjnych. Jest on sygnałem dla przewoźników i załadowców, że z sukcesem przeszliśmy audyt certyfikacyjny, uwzględniający wszystkie aspekty działalności spedycyjnej i w sposób obiektywny potwierdziliśmy wysoką jakość swoich usług.

MAGTRANS

Główna Siedziba / Baza Transportowa

ul. Bohaterów Warszawy 116
28-100 Busko Zdrój

Potrzebujesz więcej
informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 370 46 00 /

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe

To pole jest wymagane
Wpisz adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

W trosce o jakość

ISO 9001:2015

Nadrzędnym celem naszej działalności jest dbałość
o satysfakcję klientów